Yönetmen | Peter Weir |
Oyuncu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terzi |
Tsvetanka Anachkova , Dimitar Ferdinandov , Maria Stoyanova |
Oyuncu Seçim Elemanı |
Odile Schalit |
Animasyon |
Victor Glushchenko |
1. Kamera Asistanı |
Miroslav Stoilov , Emiliano Topai |
Işık Teçhizat Şefi |
Mohammed Amine Hlal |
Görsel Efekt Koordinatörü |
Anna Creasy , Gemma James |
Özel Efekt Koordinatörü |
Jason Troughton |
Set Şefi |
Evgeni Yordanov |
Diyalog Editörü |
Rick Lisle |
Sanat Bölümü Asistanı |
Aziz Rafiq |
Ulaşım Koordinatörü |
Lubomir Evtimov , Plamen Slavov , Najma El Mahjoub , Kiril Neitchev , Hicham Regragui |
Müzik Editörü |
Emily Rogers Swanson |
İlave Kamera |
Neven Mihailova |
Işık Şefi |
Mulchand Dedhia , Hristo Idakiev |
Dijital Ortam |
Matthew M. North , Rebecca Dunn , Anthos Simon |
Saç Bölüm Yöneticisi |
Yolanda Toussieng |
Araştırmacı |
Naomi J. Hall |
Yardımcı Ses Editörü |
Andrew Miller |
2. Yardımcı Yönetmen |
Richard Goodwin |
Görsel Efektler |
Simon Alberry , Jesse Balodis , Ben Campbell , Anna Creasy , Tim Crosbie , John Durney , William Gammon , Victor Glushchenko , Christina Graff , Paul Graff , Matthew T. Griffin , Sam Hancock , Keith Herft , Gemma James , Dennis Jones , Alex Meddick , Norah Mulroney , Nick Murphy , Adam Paschke , Ben Paschke , Eric Ponton , Thomas Proctor , Ben Roberts , Brian Sales , Matthew Shaw , Robert Stollar , Robert Stromberg , Takahiro Suzuki , Damien Thaller , Daniel Thompson , Richard Thwaites , Ben Warner , James Whitlam , Dan Wills , Magdalena Wolf , Kaspar Zwirner , Dan Bethell |
Teşekkürler |
Jeremy Child , Craig A. Emanuel , Lincoln Hall , Gayle Maffeo |
Dublörler |
Ivailo Dimitrov , Dimiter Doichinov , Colin Goodwin , Dian Hristov , Radoslav Ignatov , Danko Jordanov , Zhaidarbek Kunguzhinov , Georgi Manchev , Yana Marinova , Stilyan Mavrov , Trayan Milenov-Troy , Velizar Peev , Elitsa Razheva , Krasimir Simeonov , Georgi Stanislavov , Teodor Tsolov , Vencislav Stojanov , Kaloian Vodenicharov |
Diğer |
Mustapha Adidou , Mohamed Atbir , Ota Bares , Paresh Behera , Belinda Bennetts , Delyan Borisov , Aziz Bousfiha , Stefan Brunner , Sally Brunski , Dennis Davidson , Suzanna de Miranda , Judy Dickerson , Kattie Evans , Valentin Ganev , Larry Garrison , Mario Georgiev , Peter D. Graves , Brendan Gunn , Naomi J. Hall , Zoltan Horkai , Peter Ivanyi , Nazha Kajja , Kristina Kambitova , Waléra Kanischtscheff , Daniela Koeva , Kirsty Langsdale , Sophia Lansky , Jillian Longnecker , Mariusz Lukomski , Andy Mayson , Bryce Menzies , Ante Novakovic , Agnieszka Odorowicz , Cora Palfrey , Roman Pessarov , Petia Petrova , Stasi Petrova , Bobby Ranghelov , Mohammed Hamza Regragui , Natasha Roth , Marc Schipper , Jonas Talkington , Brett Thornquest , Daniela Tully , Yanko Ushatov , Ina Vaseva , Lyubo Yonchev |
Mekan Yöneticisi |
Sanjay Chaturvedi , Toni Lalov , Christian McWilliams , Michael John Meehan , Mitko Milushev , Dushyant Singh Rathore , Ivo Simeonov , Bhawani Singh |
Editoryal Hizmetler |
Brad Dunn , Rebecca Dunn , Olivier Fontenay , Lyubomir Grigorov , Gordon MacPhail , Supriya Naidu-James , Matthew M. North , Matthew Ozerski , Nuala Sheridan , Anthos Simon , Ivo Velkov , Jim Passon |
Kamera Teknisyeni |
Mihail Apostolov , Andrei Badescu , Anton Bakarski , Ian Bird , Miroslav Borisov , Fouad Bourbouh , Marco de Fillipis , Mulchand Dedhia , Aleksandur Dimitrov , Desislav Dimitrov , Dimitar Dimitrov , Stanislav Dimitrov , Marian Ene , Filip Filipov , Mohammed Amine Hlal , Lyubomir Hristoskov , Alexander Idakiev , Hristo Idakiev , Anton Ivanov , Geo Ivanov , Ivailo Ivanov , Nikolai Kostov , Tsvetan Kostov , Clive Mackey , Driss Marzak , Vladislav Mateev , Neven Mihailova , Pavel Mitov , Youssef Mohattane , Razvan Paslaru , Ivo Peitchev , Georgi Petkov , Ahmed Saadi , Sanjay Sami , Lorenzo Senatore , Nikifor Shopov , Venelin Stepanov , Aurelian Stoica , Miroslav Stoilov , Atanas Stoyanov , Emiliano Topai , Alexandre Trenev , Mark Vargo , Simon Varsano , Georgi Vasillev , Ivan Vatsov , Georgi Yankov , Dimitar Liubomirov Petrov Zeiss , Borislav Zlatinov , Aziz Zougar , Kamaleddine Talmi |
Özel Efektler |
Mohamed Ali Aqermim , Jovko Dogandjiski , Nikolay Fartunkov , Peter Haran , Laurence Harvey , Lucian Iordache , David Johns , Matt Lewis , Glenn Marsh , Martin Marty McLaughlin , Peter Nikolov , Marten Ruskov , Rosen Stefanov , Jason Troughton , Mark Vanstone , Alan Whibley |
Üretim Hizmetleri |
Ahmed Abounouom , Karim Abouobayd , Mohamed Khalaf Al-Mazrouei , Tobin Armbrust , Ed Borgerding , Alexander Yves Brunner , Keith R. Clarke , Guy East , Jake Eberts , Duncan Henderson , Robert Huberman , Adam Leipzig , Joni Levin , Marius Markevicius , R.J. Mino , Simon Oakes , John Ptak , Scott Rudin , Roee Sharon , Nigel Sinclair , Dileep Singh Rathore , Peter Weir |
Ses |
Ayush Ahuja , Ron Bartlett , Paul Berolzheimer , Andrew Bock , Nick Breslin , Glenn Butler , Bruce Emery , John P. Fasal , Les Fiddess , Eric Flickinger , Nick Foley , Sam Hayward , Doug Hemphill , Simon Hewitt , Phil Heywood , Nakul Kamte , Leah Katz , Ashraf Khan , Richard King , Rick Lisle , Andrew Miller , Emma Mitchell , Michael W. Mitchell , Stuart Morton , Tony Murtagh , Martin Müller , Martin Oswin , Tony Pilkington , Eric Potter , Angus Robertson , Krasimir Shtabekov , Jenny T. Ward , William Ward , Linda Whittlesey , Nourdine Zaoui |
İkinci Birim |
Noureddine Aberdine , Raj Acharya , Hamid Ait Timaghrit , Sylvia Asenova , Todor Chapkanov , Alan B. Curtiss , Richard Goodwin , Mustapha Grumij , Robert Huberman , Alexander Kossev , Ivan Kotsev , Dea Kulumbegashvili , R.J. Mino , Ivan Mitov , Latifah Naouri , Mohammed Hamza Regragui , Natasha Roth , Rebecca Strickland , Svetoslav Velichkov , Rachid Doha |
Operasyon Yöneticisi |
Mariam Lee Abounouom , Vessela Bannzurkova , Sana El Kilali , Sufo Evtimov , Gabriel Georgiev , Duncan Henderson , Robert Huberman , Jane Maguire , Emmanuel Pappas , Roee Sharon , Rebecca Strickland , Jonathan Tzachor |
Makyaj Sorumlusu |
Antoaneta Andreeva , Robin Beauchesne , Greg Funk , Desislava Grozdeva , Edouard F. Henriques , Mariana Love , Matthew W. Mungle , Maria Stankovich , Dimitrina Stoyanova , Yana Stoyanova , Rick Stratton , Kathe Swanson , Yolanda Toussieng , Greta Velikova , Jamie Hess , Anna Andreeva |
Yapım Sanatçısı |
John Stoddart |
Sinematografi |
Russell Boyd |
Müzik |
Burkhard von Dallwitz , Craig Beckett , Michael Letho , Emily Rogers Swanson |
Senaryo Süpervizörü |
Sylvie Chesneau |
Senaryo |
Peter Weir , Keith R. Clarke |
Dış Sesler |
Les Fiddess , Simon Hewitt , Linda Whittlesey |
Görüntü Yönetmeni |
Russell Boyd |
Kuaför |
Kathe Swanson , Dimitrina Stoyanova , Desislava Grozdeva |
Oyuncu Seçimi |
Marianne Stanicheva , Lina Todd , Vicky Wildman , Buffy Hall , Judith Bouley , Salaheddine Benchegra , Poppy Bourchier , Maya Andreeva , Katerina Goranova , Gillian Hawser , Alexander Kossev , Sanjeev Maurya , Ann Robinson , Odile Schalit |
Steadicam Operatörü |
Lorenzo Senatore |
Sanat Yönetimi |
Kess Bonnet , Tarik Amchemar , Georgi Avramov , Bogdan Bogdanov , Bilyana Buchmann , Dirk Buchmann , Orlin Budinov , Sunil Chabra , Yavor Denev , Nikolai Dikov , Maria Doicheva , Said El Kounti , Emil Gigov , Anna Hadzhieva , Borislav Hristov , Ivo Jivkov , Peter Krumov , Deian Minchev , Anastas Nedelchev , Irena Nikolich , Vladimir Petkov , Ivan Radev , Aziz Rafiq , Eleonora Slavkova , Dora Somova , Rosen Stefanov , Kristian Stoyanov , Yana Tomova , Arta Tozzi , Todor Tunov , Evgeni Vladimirov , Brian Wade , Evgeni Yordanov , Zamfir Zamfirov , Zhivko Zhelyazkov , Vasil Zlatarev , Aziz Hamichi , Yasen Mihaylov |
2. Ünite Sinematograf |
Mark Vargo |
Kostüm Sorumlusu |
Mandira Shukla , Ina Damianova , Joseph Cigliano , Bridget Ostersehlte , Tsvetanka Anachkova , Ivan Atanasov , Dimitar Ferdinandov , Julia Gombert , Yordanka Orlova , Violeta Rusinova , Vyarka Sirkova , Boryana Stefanova , Maria Stoyanova , Hassan Taghriti , Jasmina Vasileva , Joanna Weaving , Keith M. Wegner , Nikolay Zlatanov |
Ses Yeniden Kayıt Mikseri |
Ron Bartlett , Phil Heywood |
ADR ve Dublaj |
Jenny T. Ward , Tony Murtagh |
Makyaj Sanatçısı |
Robin Beauchesne , Greg Funk , Yana Stoyanova |
Yapım Muhasebecisi |
Duncan Henderson |
Butafor |
Sunil Chabra , Dirk Buchmann |
Editör |
Lee Smith |
Yönetici yapımcı |
Scott Rudin , Guy East , Adam Leipzig , Mohamed Khalaf Al-Mazrouei , Jonathan Schwartz |
Kostüm Tasarımı |
Wendy Stites |
Yapımcı |
Peter Weir , Nigel Sinclair , Keith Clark , Joni Levin |
Dublörler Koordinatörü |
Kaloian Vodenicharov |
1. Yardımcı Yönetmen |
Todor Chapkanov |
Roman |
Slavomir Rawicz |
Ses Tasarımcısı |
Richard King |
Görsel Efekt Yapımcısı |
Magdalena Wolf , Richard Thwaites |
Görsel Efekt Sorumlusu |
Paul Graff , Tim Crosbie , Dennis Jones |
Marangoz |
Emil Gigov , Zamfir Zamfirov , Vladimir Petkov |
Yardımcı Sanat Yönetmeni |
Emil Gigov |
Sanat Bölümü Koordinatörü |
Anna Hadzhieva |
Sorumlu Ses Editörü |
Richard King |
Ses efektleri Editörü |
Paul Berolzheimer , Michael W. Mitchell |
Kameraman |
Anton Bakarski , Ivo Peitchev |
Set Dekorasyon |
Goro Deyanov |
Prodüksiyon Tasarım |
John Stoddart |
Makyaj Bölüm Yöneticisi |
Edouard F. Henriques |
Yapım Sorumlusu |
Emmanuel Pappas , Sana El Kilali |
Özgün Müzik Bestecisi |
Burkhard von Dallwitz |
Dolby Danışmanı |
Bruce Emery |
Görsel Efekt Editörü |
Nick Murphy , Alex Meddick |
Set Fotoğrafçısı |
Simon Varsano |
Genel |
Lee Smith |